Iskoristite popust od 20% za tretmane na uređaju VAGY COMBI od 12. listopada do kraja godine

Naša Poliklinika u prigodi svog 30.-tog rođendana daruje ženama 20% popusta (od 12.10. do kraja godine) za sve tretmane na suvremenom radiofrekvencijskom uređaju VAGY COMBI kojim se poboljšava funkcija i estetika intimnog područja svake žene. Brojne su indikacije za primjenu ovog uređaja: nevoljno otjecanje mokraće, spuštena maternica, bolni spolni odnosi, suhoća rodnice, smanjena spolna želja i učestale vaginalne infekcije. Dokazano je da tretmani na ovom uređaju VAGY COMBI značajno poboljšavaju kvalitetu života i podižu razinu samopouzdanja što je iznimno važno za svaku ženu, naglašavaju naše ginekologinje dr. Nataša Mihelčić Labura i dr. Renata Dragun.