Poklonite zdravlje najmilijima u prigodi Majčina dana

Svima nam je želja biti i ostati zdravi. Zdravlje je najveći dar i nema cijenu, a upravo prevencija i pravovremeni pregledi ključni su kako bismo ga sačuvali. Brojne bolesti ginekološkog sustava poput bolesti jajnika, maternice i dojki vodeći su tihi neprijatelj i ubojica žena koje često nisu svjesne kako pravovremeno prepoznati znakove svog tijela, koje sve korake poduzeti ili pak kome se obratiti kada osjete promjene ili probleme.

Upravo ususret ovogodišnjem MAJČINOM DANU (9. svibnja) kada nad zdravljem strepimo više nego ikad, jedan od vodećih regionalnih centara za dijagnostiku bolesti dojke i ginekologiju, Poliklinika Eljuga omogućila nam je da sebi i svojim najmilijima poklonimo najsuvremenije zdravstvene usluge kojima ćemo u strogo kontroliranim uvjetima po svim epidemiološkim mjerama prekontrolirati i sačuvati svoje zdravlje.

Svi svjedočimo koliko je svakoga od nas na neki način dotaknula pandemija i koliko smo morali promijeniti naše ustaljene životne navike. Jednu naviku koju nikada ne treba zaboraviti je briga za zdravlje, stanje koje vrlo često cijenimo tek kad ga izgubimo. Zato redovitim preventivnim pregledima možemo otkriti tumor na vrijeme kada je u potpunosti izlječiv. Redoviti ginekološki pregledi uz PAPA test kao i redoviti godišnji pregledi dojki su minimum koji svaka žena može napraviti kako bi sačuvala svoje zdravlje, istaknula je medicinska ravnateljica Poliklinike, prim. dr. Ljerka Eljuga.

Svojoj majci, supruzi, sestri, kćeri ili prijateljici poklonite mogućnost da bez dugog čekanja, na jednom mjestu brzo i kvalitetno obave cjelovit ginekološki pregled i pregled dojki uz stručno znanje i iskustvo liječnika te najsuvremeniju medicinsku opremu.

Izaberite karticu u različitim vrijednosnim iznosima (500 kn, 1 000 kn, 5.000 kn ili 10.000 kn) i poklonite zdravlje svojim najmilijima.

Poklon karticu je moguće koristiti za bilo koju uslugu Poliklinike, prenosiva je, a njome se može platiti cjelokupan iznos ili djelomičan iznos računa. Karticu je moguće koristiti višekratno do šest mjeseci nakon kupnje. Poklon kartice možete kupiti u Poliklinici Eljuga ili uplatom željenog iznosa na HR4623600001101540854, a poklon karticu ćemo Vam poslati preporučenom poštom.

Zahvalni smo vam na povjerenju!