Preporuke naše poliklinike za prevenciju infekcije koronavirusom

S ciljem prevencije infekcije koronavirusom te zaštite našeg osoblja i pacijenata, Poliklinika Eljuga provodi sljedeće higijensko-epidemiološke mjere:

1. Molimo poštovane pacijentice da u Polikliniku dolaze bez pratnje neposredno prije zakazanog termina i obvezno s maskom.
  2. Prije ulaska molimo dezinficirati ruke dezinficijensom koji je postavljen prije ulaza u Polikliniku.
  3. Po ulasku u Polikliniku mjerimo tjelesnu temperaturu.
  4. Molimo odgoditi pregled ako imate simptome nalik simptomima gripe: povišena tjelesna temperatura, kašljanje, kihanje, grlobolja, gubitak osjeta mirisa i/ili okusa. Ukoliko imate neke od navedenih simptoma, a pregled je neodgodiv (npr. zbog sumnje na malignu bolest, bolova, komplikacija tijekom trudnoće) – prije dolaska u Polikliniku poslati nalaz kojim dokazujete da ste negativni na COVID-19.

ZAHVALJUJEMO VAM NA SURADNJI!