Edukacija zaposlenika

U Beogradu je održan jednodnevni workshop iz područja estetske i onkoplastične kirurgije dojke na kojem je brojna predavanja prezentirao američki kirurg s međunarodnom reputacijom, jedan od najboljih kirurga današnjice, MD Dennis Hammond.

Veliki broj sudionika je uistinu uživao u prikazima kompleksnih kirurških tehnika kojima možemo postići optimalni estetski rezultat u zahtjevim kiurškim slučajevima. Bilo je govora i o prednostima Motiva implantata te Flora ekspandera koji se već nekoliko godina koriste i u našoj Poliklinici.

Na radionici su aktivno sudjelovali i djelatnici naše Poliklinike, prof.dr. sc. Domagoj Eljuga i dr. med. Rhea Mužar.

Edukacija zaposlenika - Sve