Press clipping

healthhub.hr

3 desetljeća vizionarstva i liderstva u prevenciji, liječenju raka te zdravstvenom opismenjavanju građana – Poliklinika Eljuga proslavila obljetnicu Danom otvorenih vrata

Poliklinika Eljuga, a odnedavno Affidea Eljuga, uspješno djeluje i razvija se punih 30 godina, a upravo tim povodom u mjesecu listopadu posvećenom prevenciji raka dojke, a uoči Međunarodnog dana zdravih dojki, u subotu 12. listopada organizirala je Dan otvorenih vrata kada su svim članicama Kluba žena liječenih od raka dojke Zagreb darovani specijalistički pregledi dojki s ultrazvukom i mamografijom te ginekološki pregledi s obojenim doplerom i Papa testom.

Poliklinika Eljuga osnovana je 1994. godine, utemeljili su je supružnici i liječnici Ljerka i Damir Eljuga, a zahvaljujući njihovom ustrajnom radu kao i radu ostalih djelatnika te njihovu znanju i dugogodišnjem iskustvu ove godine obilježava veliku obljetnicu.

Cjelokupan članak pročitajte ovdje.

Press clipping - Sve