Press clipping

miss7 - 24sata

U danu imamo toliko obaveza da najčešće zaboravimo na onu najvažniju - brigu o zdravlju

Koliko su preventivni pregledi važni i koje bi žene trebale redovito raditi, doznajemo u razgovoru s Marijanom Pašalić, direktoricom operacija tvrtke Affidea Hrvatska

Direktorica je otkrila i koliko je važan balans između posla i osobnog života

U užurbanoj svakodnevici, lako je zaboraviti na ono najvažnije - naše zdravlje. No, ne treba naglašavati kako se redovito trebamo prvenstveno posvetiti baš njemu - naučiti se opustiti, zdravo se hraniti, posvetiti se tjelovježbi i pravovremeno odlaziti na liječničke preglede. O tome koliko su pregledi važni i koji se redoviti pregledi preporučuju ženama, razgovarali smo s Marijanom Pašalić, direktoricom operacija tvrtke Affidea Hrvatska koja nam je usput otkrila i kako imati uspješnu karijeru, a pritom ne zaboraviti - sebe.

Cjelokupan članak pročitajte ovdje.

Press clipping - Sve