Najnoviji dijagnostički uređaji i u našoj Poliklinici

Početkom ožujka u Beču je održan Europski radiološki kongres (ECR). Tada je prvi puta predstavljen najnoviji Siemensov ultrazvuk ACUSON JUNIPER s mogućnošću elastografije. Novi sistem karakterizira odlična rezolucija slike koja će  olakšati dileme razlikovanja dobroćudnog od zloćudnog a time će značajno poboljšati učinkovitost dijagnostike.

Naša Poliklinika uvijek je pratila najnovija tehnološka dostignuća. Sigurni smo da naši pacijenti i to prepoznaju. Stoga smo  ponosni da smo  prvi ne samo u Hrvatskoj već  u cijeloj regiji  nabavili dva ovakva  uređaja. Svjesni smo da ste koji puta malo nestrpljivi što morate neplanski duže čekati na termin pregleda ali vjerujemo da nam to ne zamjerate jer cijenite kvalitetu naših usluga poručuju dr.Ljerka Eljuga i dr. Ilona Sušac.