Predavanja za trudnice

Drage trudnice,

zahvaljujemo vam što ste nadzor svoje trudnoće povjerili ginekološkim timovima naše Poliklinike.

Obzirom na najčešća pitanja koja nam postavljate u ambulanti, organizirati ćemo za vas nekoliko predavanja koja će se održavati srijedom od 18:30 do 19:30 h u prostoru Poliklinike. Predavanja će održavati specijalisti ginekologije i anestezije, primalja te fizioterapeut.

Svaki sastanak ćemo započeti kraćom prezentacijom teme, a potom ćemo razmijeniti vaša iskustva i pokušati odgovoriti na pitanja.

Molimo vas da svoj dolazak najavite našim sestrama na telefonski broj: 2421 281.

TEME:

1. Praćenje trudnoće
  2. Prehrana trudnice i prilagodba majčinog tijela na trudnoću
  3. Demonstracija vježbi za trudnice
  4. Porođaj
  5. Ublažavanje porođajne boli
  6. Njega novorođenčeta i dojenje

Terminu su srijedom u 18:30 h: 28.9., 5.10., 12.10., 19.10., 26.10., 02.11.2016.

Polaznicama tečaja darujemo popust na jedan 3D/4D ultrazvučni pregled između 22. i 32. tjedna trudnoće u ambulanti dr. Jadranke Belan Žuklić (promotivna cijena je 300 kuna).

Radujemo se druženju s vama!