Press clipping

Večernji list

Zajedno su gotovo 45 godina, otkad su se ugledali na satu anatomije pokraj stola s tijelom na početku sekcije. Fatalna brucošica i pomoćni asistent s 4. godine medicine. Danas imaju četvero uspješne odrasle djece na koju su ponosni i petero unučića koji ih neizmjerno usrećuju, a nedavno je njihova Poliklinika Eljuga proslavila 25. godišnjicu postojanja. Riječ je o poznatom bračno-liječničkom paru, prim. dr. Ljerki Eljugi, onkologinji i medicinskoj ravnateljici Poliklinike i njezinu suprugu prof. dr. Damiru Eljugi, ginekologu-onkologu i ravnatelju, a njihova je obljetnica priča o uspjehu. I to ponajprije obiteljskom, zahvaljujući kojem onda proizlazi i uspjeh u karijeri, naglašava prim. Eljuga.

Cjelokupan članak pročitajte ovdje.

Press clipping - Sve