Popust na mamografiju u mjesecu listopadu

Obavještavamo cijenjene klijentice Poliklinike Eljuga da ćemo i ove godine tijekom cijelog listopada-mjeseca posvećenog borbi protiv raka dojke, davati popust na mamografske preglede.

Mamografija je temeljna slikovna metoda koja se koristi za probir protiv raka dojke, a u našoj ustanovi koristimo najmoderniji Siemens digitalni mamograf koji ima i mogućnost 3D mamografije ako je indicirana. Mamografije izvodi iskusni radiološki inženjeri, a očitavaju vrhunsku stručnjaci koji se isključivo bave dijagnostikom bolesti dojke. Naručite se što prije na pregled koji može otkriti karcinom u početnoj fazi kada je u potpunosti izlječiv.

Cijena mamografije u mjesecu listopadu biti će 480 kn 400 kn, a 3D mamografije (tomosinteze) 700 kn 600 kn. Ukoliko obavljate mamografiju zajedno sa ultrazvučnim pregledom dojki, cijena pregleda biti će 1.100 kn 1.020 kn tj. 1.000 kn 920 kn ukoliko ultrazvučni pregled obavite u ambulantama dr. Bulumdr. Luetić Cavordr. Petrićdr. Petrovečki i dr. Zekan Vučetić

Ukoliko se za pregled prijavite u listopadu, a obavite ga u studenom pravo na popust također vrijedi.