Edukacija zaposlenika

Subspecijalističko usavršavanje u SAD na Klinici za plastičnu kirurgiju MD Anderson Cancer Centra

Doc. dr. sc. Domagoj Eljuga, dr. med.. je dio subspecijalističkog usavršavanja iz plastične kirurgije proveo u SAD-u na Klinici za plastičnu kirurgiju MD Anderson Cancer Centra pod mentorstvom prof. D. Changa. MD Anderson je jedna od najpoznatijih bolnica u SAD-u ali i međunarodno u kojoj se pruža najsofisticiranija skrb za pacijente oboljele od malignih bolesti. Tijekom boravka je nazočio brojnim multidisciplinarnim kirurškim zahvatima kod takvih bolesnika. Osim brojnih zahvata rekonstrukcije dojke, prisutan je bio i na drugim mikrokirurškim zahvatima na glavi i vratu. Također je imao priliku vidjeti supermikrokirurške tehnike na limfnim žilama koji se izvode u svega nekoliko centara u svijetu.

Subspecijalističko usavršavanje u SAD-u na Klinici za plastičnu kirurgiju MD Anderson Cancer CentraSubspecijalističko usavršavanje u SAD-u na Klinici za plastičnu kirurgiju MD Anderson Cancer Centra

Edukacija zaposlenika - Sve