Molekularno profiliranje raka- Caris Molecular Intelligence®?

Caris Molecular Intelligence® (CMI) je usluga vodeće biotehnološko-znanstvene kompanije Caris Life Sciences namijenjena profiliranju raka na molekularnoj razini. Usluga kombinira najmodernije laboratorijske tehnike s klinički relevantnim podacima o farmakogenetskim biljezima (biomarkerima) što osigurava dodatnu pomoć liječniku prilikom izbora potencijalnog lijeka ili izbora najpogodnijeg kliničkog testiranja u koje bi se bolesnik mogao uključiti. CMI izvještaj se izdaje za svakog bolesnika individualno te pomaže liječniku u odabiru najučinkovitije terapije.

Uvođenjem ovog testa u našu Polikliniku postali smo prva Poliklinika koja nudi najsuvremeniji pristup u određivanju individualne terapije onkološkog bolesnika.

Više...