Upotpunili smo ponudu dermalnih punila s novim Luminera Hydryalix proizvodima

Obavještavamo cijenjene klijente Poliklinike Eljuga da smo ponudu dermalnih punila upotpunili s novim Luminera Hydryalix proizvodima.

Luminera je kao produkt dugogodišnjih istraživanja Izraelske R&D kompanije uvela i primijenila novu hibridnu MoBiTM tehnologiju u svoje Hydryalix dermalne filere. Baziraju se na hijaluronskoj kiselini.

Luminera Hydryalix

Hydryalix linija proizvoda dolazi u 4 različite viskoznosti koje omogućuju da se prilagodi tretman upravo vašim potrebama.

Luminera Hydryalix

Hydryalix Gentle- filer najmanje viskoznosti koristi se za popunjavanje površinskih linija i srednjih bora.

Hydryalix Lips- filer za konturu i volumen usana.

Hydryalix Deep- filer namijenjen za popunjavanje dubokih bora i brazdi.

Hydralix UltraDeep- filer najveće viskoznosti koji se koristi za konturiranje i remodeling lica.

Zašto odabrati Lumineru?

Nova hibridna MoBiTM tehnologija onemogućuje nastanak grudica, volumizirajući efekt traje više od 12 mjeseci, hijaluronska kiselina nije životinjskog porijekla, proizvod je potpuno biokompatibilan i biorazgradiv.