Flebogrif - najnovija metoda uklanjanja proširenih vena

Obavještavamo cijenjene korisnike usluga Poliklinike Eljuga da smo upotpunili ponudu u i području estetskih zahvata na venama.

Pružamo stoga i  uslugu odstranjivanja proširenih vena koju će obavljati dr. sc. Ana Marija Alduk, specijalist radiologije i članica Europskog društva intervencijskih radiologa. Mehaničko-kemijska ablacija (FLEBOGRIF) predstavlja najmoderniju metodu liječenja proširenih vena  koja se može učiniti jedino u Poliklinici Eljuga, a za razliku od laserske ili radiofrekventne ablacije ne zahtijeva nikakvu dodatnu anesteziju osim lokalne analgezije( tj. ublaživanja boli na mjestu uboda igle)

Dr. sc. Alduk će u Poliklinici obavljati i UZV preglede arterijskog i venskog sustava koristeći color doppler.

U periodu do 1. 4. 2018. nudimo značajan popust na zahvate na venama.