Edukacija zaposlenika

Subspecijalističko usavršavanje iz plastične kirurgije u Brigham’s and Women’s Hospital u SAD

Doc. dr. sc. Domagoj Eljuga, dr. med. je dio subspecijalističkog usavršavanja iz plastične kirurgije proveo u SAD-u na Klinici za plastičnu kirurgiju Brigham’s and Women’s Hospital, Sveučilišnoj bolnici Harvard medicinskog fakulteta pod mentorstvom prof. dr. J. Pribaza, koji je razvoju plastične kirurgije dao nemjerljiv doprinos.

Tijekom boravka je pohađao brojna predavanja u sklopu Harvardskog ujedinjenog specijalističkog programa iz plastične kirurgije, bio je nazočan mnogim složenim mikrokirurškim rekonstrukcijskim zahvatima, s posebnim naglaskom na dojku, ali i ostale dijelove tijela. Klinika je specijalizirana i za najsloženije rekonstrukcije lica nakon opeklina ili traume te je jedina bolnica u SAD-u u kojoj je uspješno izveden zahvat potpune transplantacije lica u ožujku 2011. godine. U travnju je uživo pratio izvođenje druge transplantacije lica u SAD-u, pod vodstvom dr. Pomahača, predstojnika transplantacijskog odjela.

Brigham’s and Women’s Hospital u SAD-uProf. Pribaz i dr. EljugaDr. Pomahač i dr. Eljuga

Edukacija zaposlenika - Sve